День Місяця, 06.05.2024, 19:15
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Із 7-го ДНА » Перший форум » Тема сексу (На вашу думку, фільм тільки для дорослих, чи ні?)
Тема сексу
PharaoДата: День Ареса (Марса), 11.10.2011, 16:33 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 10
Репутація: 666
Статус: На печі
Думаю, що всі сцени еротичні не слід викидати, в них притягувальна сила і гарний настрій, треба так фільмувати, що як є картинка статевого акту, то видно її десь з надворі, щоб звук був інший, і навпаки, якщо ми маємо стогін і крики, то показуємо, тих хто на це дивиться??!! angel
 
vlasДата: День Єремиса (Меркурія), 12.10.2011, 00:30 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 12
Репутація: 13
Статус: На печі
Є люди, яким цікавіше дивитися на прилюдію до еротичної сцени, ніж саму сцену. Треба, аби кожна із цих сцен запам"яталася по - своєму. Зловживати ними і доводити до вульгаризму - зайве.
 
PharaoДата: День Перуна (Юпітера), 13.10.2011, 01:19 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 10
Репутація: 666
Статус: На печі
Точно, зловживати не треба, а от показати кожну сцену по різному, щоб закортіло і самому, та запамяталося smile
 
vlasДата: День Місяця, 24.10.2011, 18:43 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 12
Репутація: 13
Статус: На печі
У книжці є такі еротичні сцени:
1. Недоля спокушає невинну Катерину
2. Недоля кохається із корчмаркою Ольгою
3. Виговський кохається із дружиною
4. Недоля кохається з Катериною вдома при живому чоловікові.
5 Недоля гвалтує Катерину на снізі.
6. Катерина гвалтує Недолю, коли він повертається додому.
7. Катерина і Недоля на природі.
8. Катерина і Недоля в селянській хаті, Катерина вдягнулася козаком.
9. Недоля зраджує Катерину з відьмою
Може, іще щось пропустив, але тут і так достатньо. Кожна із цих сцен по - своєму цікава, якось пов'язана із сюжетом. Та якщо показати у фільмі усі, то фільм доведеться трохи перепрофілювати, а головну героїню навчити кричати "О, я-я, о майн гот" biggrin Думаю із тих дев'яти сцен треба вибрати 2-3, а інші просто зачепити. Які саме?
 
PharaoДата: День Ареса (Марса), 25.10.2011, 00:42 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 10
Репутація: 666
Статус: На печі
Я ще раз спеціально перечитаю роман, щоб розібратися із сексуальними сценами, що варто залишати, що ні, на чому наголосити, Думаю більшість сексуальних сцен краще зробити , як це роблять американці, як тільки от -от повинно щось розпочатися, кадр темніє і переходить на ранкову сцену. Ніби і було щось, натякнули але не показали. Такі сцени, як Виговський, на снігу, на природі, вдома при живому чоловікові... happy
 
vlasДата: День Місяця, 21.11.2011, 01:38 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 12
Репутація: 13
Статус: На печі
Нам треба буде знайти молоду дівчину - акторку, яка б могла достойно зіграти Катерину і не побоялася знятися топлес, чи ще якось cool
 
vlasДата: День Місяця, 21.11.2011, 22:54 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 12
Репутація: 13
Статус: На печі
У моєму варіанті сценарію питання сексуальних сцен починає розрулюватися само собою: перший секс Недолі і Катерини вийшов спокійним, навіть не доводилося закоханих роздягати до гола. Зате, коли Недоля зійшовся у шаленому танці кохання з корчмаркою Ольгою - то вони відтягнулися по повній програмі. Багато пристрасті, криків, голого тіла. Тепер виходить, що дівчину без комплексів треба шукати на роль Ольги. wink
 
PharaoДата: День Місяця, 20.02.2012, 10:54 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 10
Репутація: 666
Статус: На печі
Тепер ми розуміємо, що сексуальних сцен буде по мінімуму. Перше сцена недолі, просто романтика із творів Т.Г.Шевченка, просто, гарно, швидко, і нічого не видно, тільки чути зойк втраченої цноти...
 
Форум » Із 7-го ДНА » Перший форум » Тема сексу (На вашу думку, фільм тільки для дорослих, чи ні?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: